Boğa Burcu 2/12 Sahip olduklarımız

Astropsikolojik Açıdan Boğa Burcu

Dr. Yasemin Manavbaşı MBA Boğa Burcu SemineriBahar bir süre önce gelmiş, mevsimin tüm özellikleri artık oturmuştur. Toprak uzun kış boyu altında gizlediği varlığını ortaya serer, ağaçlar sahip oldukları güzellikleri ortaya dökerler. Beklenmedik hava değişiklikleri pek gözlenmez. Zodyak’ın ikinci burcu olan Boğa Burcu süreci de yılın bu zamanıyla örtüşen özellikler barındırır. Boğa yemyeşil çimenlikte yayılarak bolluğun ve bereketin keyfini çıkartmaya en çok yakışan hayvandır.

Burçlar insan hayatının süreçlerine denk gelirler. Boğa da sahip olunan değerler ve onları kullanma kapasitemizi gösterir.

İçerik: Bu seminer Zodyak’ın ikinci burcu olan Boğa’yı anlamak üzerinedir. Doğanın bu zamanında hissedilen enerjilerin Boğa burcu sürecini nasıl şekillendirdiği anlatılır. Boğa’ya has özellikler ve onların doğru kullanımıyla ortaya çıkan güçlü yanları tartıldığı gibi aynı zamanda yanlış kullanımıyla işaretlenen zayıf (gölge) yönler analiz edilir.

Hedef: Bu seminerden kazanım sağlamak için Boğa burcu olmak gerekmemektedir. Boğa burcu süreci iyi anlaşıldığında seminere katılan kişi sahip olduğu değerleri ve onları nasıl algıladığı, onlarla ne yaptığı konusunda farkındalık kazanır. Burçları Boğa olan ya da yükselen burcu Boğa olan kişiler bu seminere katılımları sonucu kendilerini anlamak yolunda daha büyük adım atarlar.

Katılımcı sayısı: en az 6 en çok 15

Süre: 90 dakikika

Bu seminer 15 Mayıs 2014 Perşembe günü saat 20:00 Levent Yeni Yüksektepe Şubesi’nde katılımcılarla buluşmuştur.