İkizler Burcu 3/12 Düşünürüm

Astropsikolojik Açıdan İkizler Burcu

Dr. Yasemin Manavbaşı Seminer İkizler

Zodyak 3.burç olan İkizler’i işaret ettiğinde mevsim yaza doğru değişmeye başlamıştır. Doğada çeşitlilik ve canlılık en yoğun zamanını yaşar. Sonsuz seçenekler ortaya açılmıştır. İkizler burcu süreci de bu çeşitliliğe bir cevap olarak merak, canlılık, ve çeşitlilikle karakterize olmaktadır. Sembolojisinde yer alan Yunan Tanrısı Hermes gibi hızlı hareket eder, zeki cevaplar verir, girip çıkmadığı ortam bulunmaz.

İçerik: Bu seminer Zodyak’ın üçüncü burcu olan İkizler’i yakından tanıyıp anlamak üzerinedir. Doğanın bu zamanında hissedilen enerjilerin İkizler burcu sürecini nasıl şekillendirdiği anlatılır. İkizler’e has özellikler ve onların doğru kullanımıyla ortaya çıkan güçlü yanları tartıldığı gibi aynı zamanda yanlış kullanımıyla işaretlenen zayıf (gölge) yönler analiz edilir.

Hedef: Bu seminerden kazanım sağlamak için İkizler burcu olmak gerekmemektedir. İkizler burcu süreci iyi anlaşıldığında seminere katılan kişi iletişim kurma, bilgiyi toplama, algılama ve yayma konularındaki kapasitesine objektif bir bakış açısı sağlar. Burçları İkizler olan ya da yükselen burcu İkizler olan kişiler bu seminere katılımları sonucu kendilerini anlamak yolunda daha büyük adım atarlar.

Katılımcı sayısı: en az 6 en çok 15

Süre: 90 dakika

Bu seminer 11 Haziran 2014 Perşembe günü saat 20:00 Levent Yeni Yüksektepe Şubesi’nde katılımcılarla buluşmuştur.